?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Cirkas Traviane

Straipsnis ir visi komentarai perkelti į http://rokiskis.popo.lt/2008/10/25/cirkas-traviane/

Kažkada jau kalbėjom apie Travian - metus laiko žaidžiamą strateginį žaidimą :-) Taigi, štai jums cirkų apie tai, kas ten dedasi :-)

S3 serveryje prasidėjo pasaulio stebuklų statyba. Atsirado natarai. Taigi, pačią pirmą dieną pagrindinės sąjungos užsigrobė kaimus. Ir pasipylė serverio bugai - paaiškėjo, kad kažkodėl galima statyti pasaulio stebuklą (tai yra viso šito ilgo žaidimo tikslas), nors pagal oficialias taisykles tai neįmanoma, nes tam reikia statybos planų, kuriuos, savo ruožtu, reikia irgi atimti iš natarų.. Tiek to, nepasakosiu jums peripetijų apie tai, kaip Travian administracija pradžioj kalbėjo, kaip galima statyti tą stebuklą be planų, o paskui trynė stebuklus tiems, kas juos statė.

Šiandien šiame strateginiame žaidime įvyko kardinalesnė bėda. Atsirado natarų planai. Tiksliau, jie "atsirado" jau vakar. Ir į natarų kaimus, bebandydamos paimti tuos planus, užsimušė visų aljansų stipriausių žaidėjų karinės pajėgos (per visą serverį labai nedaugelis teįstengtų tuos planus pagrobti - reikia milžiniškos kariuomenės). Bet kažkodėl tie planai nepasiėmė. Visi ėmė laukti, kol vėl bus ištaisyta klaida. Ir staiga, po gero pusdienio, paaiškėja, kad klaida tyliai pataisyta, pranešimas apie tai rodomas prisijungiantiems žaidėjams ir, kadangi natarų kaimuose neliko gynybos, tai tuos statybos planus gali paimti bet kas, kas tik turi kad ir nusmurgusį karžygį bei iždinę tiems planams laikyti.

Žinoma, planai iš natarų kaimų dingo momentaliai, dauguma jų atiteko tiems, kas iš principo negalėjo jų paimti. Žaidimo eiga sutriko tiesiog nepataisomai. Priėjo iki to, kad tarpusavy iki tol kariavę aljansų šeimos susivienijo ir ėmė rašyti laiškus Travian administracijai, reikalaudami pataisyti bėdas. Aišku, Travian administracija padėjo skersą... Travian forume esančios temos apie šitai buvo ištrintos.

Ką galiu pasakyti - gėda baisiausia. Metus laiko žaidi strategiją, kuri dar ir kainuoja nemažus pinigus, o paskui gauni spjūvį į veidą.

Jei žaidėte šį žaidimą - pasirašykite peticiją: http://www.petitiononline.com/LTs3/petition.html

------------------

Circus in Travian

Formerly we talked about Travian, the game that lasts about a year. Here's some fun stuff, that is happening there right now.

Building of World Wonder started in s3 server. Natarians appeared. On the very first day the main unions occupied the villages. And then various server bugs started. Firstly, it turned out that, somehow, it is possible to build World Wonder (the main objective of the game). However, according to the rules the player can do that only after capturing building plans from the Natarians. Let's not go deep into all peripeteias, how in the beginning Travian administration told, that it is ok to build without the plans, and then deleted World Wonders for those, who actually did that.

Today, this strategic game faced an even more cardinal problem. The Natarian plans appeared. To be more exact, they "turned up" yesterday. Striving to take those plans, the troops of the strongest alliance members got killed (During the server only a few people could manage to capture the plans, because it takes enormous armies). Unfortunately, the plans somehow could not be taken. Everybody started to wait for the mistake to be corrected. After half a day, it turned out, that the error was solved silently. The notifications were showned for the logging on players. As the defence in the Natarians were already defeated, those plans could be taken by anyone, who at least had a hero and a treasury.

Naturally, the plans from the villages disappeared instantaneously. Most of them were taken by players, who in principle had no chances to do that. The process of the game disconcerted irretrievably. It ended up that alliances, that were at feud with each other, united and started to write letters to the Travian administrantion, demanding to solve these problems. No wonder,  administration disregarded... The topics about this situation, that were created in the official Travian forum, were deleted.

What can say? It's a great shame. You play the strategic game for a year, which, by the way, costs a fair amount, and what you get is a spit in the face.

Have you played the game - sign the petition: http://www.petitiononline.com/LTs3/petition.html

---------

Atnaujinta/UpdatedOctober 26, 2008
Taigi, cirkas tęsiasi :-) Pažįstamas, paklauses pirmame serveryje apie tai, kas vyksta trečiame, iškart gavo baną. Pastebėt galim, kad klausimas buvo korektiškas, nieko neįžeidžiantis. Vėliau manau, gausiu susirašinėjimą nuo A iki Z, tai paskelbsiu čia.

The circus continues - friend who asked Multihunter for explanation got a ban instantly. And that despite the fact that his letters were written in correct language. I think I'll get all those letters to be published here.

Comments

( 53 comments )
Page 1 of 2
<<[1] [2] >>
rokiskis
Oct. 24th, 2008 06:14 pm (UTC)
Va, žmonės jau ir peticijas pradėjo rašyti - prisidėkite ir jūs, :-)

http://www.petitiononline.com/LTs3/petition.html
grusalakas
Oct. 24th, 2008 06:53 pm (UTC)
Na kad gėda, tai faktas.

Ale gal ir teigiama pusė yra - nusivylę subjektai mes žaidimą, pradės veikti kažką naudingo :D ...
rokiskis
Oct. 24th, 2008 07:20 pm (UTC)
Gal būt ir mes žaidimą. O kiti - gal tiesiog nepradės. Bet žinai, kai sukiši tiek laiko ir pinigų į tai, kad komandoje laimėtum ar bent jau pasistengtum laimėti, o paskui adminai padaro tokį fokusą, dėl kurio netgi serverio aljansas nr.1 negauna tų statybos planų, nors prieš tai pusę kaimų su tais planais nukenksmino, tai ką aš žinau :-) Norisi kažkokios moralinės žalos atlyginimo. Nes tai, kas vyksta dabar - mažų mažiausiai yra neteisinga, kažkoks išsityčiojimas.
(no subject) - grusalakas - Oct. 24th, 2008 07:24 pm (UTC) - Expand
(no subject) - rokiskis - Oct. 24th, 2008 07:37 pm (UTC) - Expand
(no subject) - (Anonymous) - Oct. 25th, 2008 01:03 am (UTC) - Expand
(no subject) - rokiskis - Oct. 25th, 2008 06:16 am (UTC) - Expand
shipokliakas
Oct. 25th, 2008 03:28 am (UTC)
Oho! Tai gal tada nera prasmes labai laukti WW 4am :D
Pinigu ten neleidziu is principo, buvo situacijau kai butu labai padeje, bet tiek to...
Kiek zinau greitajame viska pastate be problemu.
rokiskis
Oct. 25th, 2008 05:50 am (UTC)
Vat vat. Krušiesi, krušiesi, o rezultatas - neprognozuojamas.
Bad words - (Anonymous) - Nov. 30th, 2008 03:26 am (UTC) - Expand
(Anonymous)
Oct. 25th, 2008 06:32 am (UTC)
Totalus briedas
Maza to, kad padare nesamone kas pakeite zaidimo eiga, tai dar pacio traviano forume reguliariai trinami zaideju komentarai apie susidariusia situacija.. Tai sakyciau yra netgi demokratijos principu pazeidimas, kai ribojama zodzio laisve ir tokiais metodais meginama nuslepti padarytas klaidas!
rokiskis
Oct. 25th, 2008 06:46 am (UTC)
Re: Totalus briedas
Tai ne tik žodžio laisvės ribojimas, sakyčiau, tai atviras žmonių niekinimas. Klientai turi teisę pareikšti savo nuomonę apie prekę/paslaugą, kurią perka.
azas
Oct. 25th, 2008 09:11 am (UTC)
Traviane užsiregistravau, dieną-tris pažaidžiau ir užmečiau. Man labiau patiko Tribalwars'ai, tokio pat tipo browserinis žaidimas, bet toks realistiškesnis. O kad babkes už jį mokėjai - nustebinai. Nesąmonė, jau geriau nusipirkt tikrą strateginį geimą ir kalt per interą.
rokiskis
Oct. 25th, 2008 09:45 am (UTC)
Na, kiekvienas pasirenka žaidimą, koks patinka labiausiai. O dėl pinigų - tai ne tiek jų gaila, kiek sugaišto laiko ir už tai gauto išsityčiojimo.
(Anonymous)
Oct. 25th, 2008 11:47 am (UTC)
Nors pripažintų suklydę ir atkeltų viską pora dienų atgal, kad armijos butų vėl ir planai nepaiimti. Bet dabar ne tik nesneka, bet ir trina temas. Sovietinė tvarka grįžta. Slėps viską, nes jiem vienodai. Seip gerai būtų ta serverį paversti mirusiu, jei netvarkys. Niekas nestato WW, niekas nieko nedaro, restarto nėra,naujų kaimų niekas nestato, tai ir aukso neperka. Nuotolius pajutę gal darytų ką nors. Bet tai padaryti neįmanoma..
rokiskis
Oct. 25th, 2008 11:57 am (UTC)
Viskas puikiai įmanoma. Jų firma laikosi ant pinigų. O tai reiškia, kad jei jie praranda pinigus, jiems labai blogai. Taigi, tereikia padaryti taip, kad žmonės nustotų žaisti, o tam tereikia informuoti pakankamai didelį kiekį žaidėjų.

Žinojimas - tai jėga. Ir jei pakankamai daug žmonių sužinos apie šitą nesąmonę, tai Travian administracijai tiesiog nebus kur dėtis.
(Anonymous)
Oct. 25th, 2008 01:27 pm (UTC)
raso burun2kas del traviano
sweiki,trumpai ir aiskiai traviano cirkas kuris ivyko tai tikras sudas...
(Anonymous)
Oct. 25th, 2008 02:18 pm (UTC)
Re: raso burun2kas del traviano
Skelbiam kara Vokietijai... :D... Total noobs :D.
(Anonymous)
Oct. 26th, 2008 01:56 pm (UTC)
s6 irgi panašiai:
mh užblokino pirmos vietos aljanso geriausius žaidėjus.. ir be jokių paaiškinimų numušė 10 procentų pop.. bandėm rašyt adminui tai tas tylėjo.. forume sukūrėm temą tai užblokino visus joje dalyvaujančius.. žodžiu likome apšalę..
rokiskis
Oct. 26th, 2008 03:49 pm (UTC)
Ne pirmas kartas. S4 teko girdėti kitą istoriją, kaip puolė žaidėjas katomis kitą, kuris iš Travian palaikymo komandos. Ir momentaliai gavo baną (4 nakties, kai katoms eiti buvo 15 minučių). Po staigiai sukelto didelio triukšmo (irgi krūvos diskusijų, susirašinėjimų, protestų, blogų), vartotojas buvo atblokuotas. Už ką jį blokavo - taip niekam ir nebuvo paaiškinta. Bet blokavimo laiko pilnai pakako, kad užpultasis adminas prisisiųstų sau defo :-)

Man toks jausmas, kad žaidimo administracija jaučiasi valdovais ir truputį pamiršta, iš kieno pinigų jie gyvena.
rokiskis
Oct. 26th, 2008 04:13 pm (UTC)
Vienas draugas, žaidžiantis s1 serveryje, pabandė pasidomėti, kas čia vyksta. Taigi, manau, komentarų nereikia. Susirašinėjimas žemiau, skaityti nuo apačios:


____________
Multihunter rašė:

Pagarbiai bendraukite su multihanteriu.

Jus rasote S1 multihunteriui del problemu S3 serveryje. Skirtingu serveriu multihunteriai vienas kitam padeda, taciau i tokias problemas nelenda. Tam yra zaidimo administratorius - admin@travian.lt.

Gavote bana uz trukdyma MH darbui ir nepagarbu bendravima.

MH sprendima galite apskusti admnistratoriui - admin@travian.lt
____________
baidas rašė:

ir vel eilini karta jus lauzote savo paciu taisykles ...
http://travianas.lt/2007/12/02/principai.html
teigia kai ka kita...
"Kiekviename serveryje darbuojasi keli MH. Visi jie stengiasi atsakyti į klausimus, išnagrinėti skundus ir tt."

deja jusu nurodytame forume atsakymu i klausimus negaunu, nes uzdaveskazkoikiklausima kartais nespeju perskaityti , kai visa tema buna istrinta . gal zinot kodel?

taip pat "Pagrindinis MH tikslas - taisyklių pažeidėjų identifikavimas, jų blokavimas ir baudų skirimas. Taip pat MH gali atsakyti į žaidėjo klausimą, susijusį su taisyklėmis."

buvo pazeidimas ? buvo ! ar pazeidimai is jusu puses yra nebaudziami ? pvz LR respublikos istatymai galioja ir teisejams, o jus sakote, kad net i klausimus neatsakinejate... kodel ? neturite ka pasakyti ? nezinote? ar tiesiog esat issigande ir pasimete del savo zioplumo sukeltu klaidu ir galimu pasekmiu ?
____________
Multihunter rašė:

Jūs kreipėtės į multihanterį. Mes neatsakome į klausimus, tik baudžiame žaidėjus, pažeidžiančius taisykles.

Visus atsakymus į klausimus apie žaidimą rasite Traviano pagalbos svetainėje http://travianas.lt arba žaidimo forume http://forum.travian.lt

MH
____________
baidas rašė:

tikriausiai galeciau ir patikslinti jei dar "nezinote"

uzmeskite aki i:

http://www.petitiononline.com/LTs3/petition.html

http://rokiskis.livejournal.com/27430.html

http://forum.travian.lt/showthread.php?p=293521#post293521

http://blogas.xox.lt/read/internetas/travianas-administratoriu-grybavimo-ypatumai.html

ir dar daugeli kitu nuorodu, kuriu daugeja su kiekviena jusu nieko neveikimo valanda.


____________
Multihunter rašė:

Sveiki!
Nelabai suprantu apie ka Jus kalbate.Galetumet patikslint klausima?
MH
____________
baidas rašė:

Labai rimtai svarstau ar verta kisti kelis tukstancius litu, kaip kad treciame serveryje uz paslauga kuria noreciau gauti,bet negaunu. Ar vis del to bus rimtas paaiskinimas ir atstatytas status quo ar viskas baigsis lakonisku "atsiprasome uztechnines kliutis, kurios yra pasalintos" ?
ar neatsiras techniniu kliuciu pastacius 99 lvl ?
laukiu normaliu zmonisku komentaru, o ne vien atsiprasau.
ne del atsiprasau kisami pakankamai dideli pinigai.

aciu uz demesi.
(Anonymous)
Oct. 26th, 2008 05:49 pm (UTC)
Du ar trys galimi sprendimai
Dabar jie dar teigia, kad zaidejai siulo manyti, kad tai kas ivyko yra force major. Savo norima sprendima priskiria zaidejams.
rokiskis
Oct. 26th, 2008 06:20 pm (UTC)
Re: Du ar trys galimi sprendimai
Čia jų atsakymas (jaučiu ir tą po kiek laiko ištrins, nes naujai kurtos diskusijų temos jau užrakintos):


Dėl problemų su statybų planais lt3
Įvykus neeilinei situacijai su statybos planais lt3, sulaukėme nemažai klausimų, pasipiktinimo žodžių bei netgi neįprastų iniciatyvų. Čia pasistengsiu atsakyti į pagrindinius klausimus.

Taigi, kas atsitiko?
Penktadienį 2008-10-24, dėl įvykusios techninės klaidos, atsiradus statybos planams, kurį laiką žaidėjai negalėjo atimti iš natarų planų. Taip dalis žaidėjų, kurie iš anksto rengė planų užkariavimo operacijas, susidūrė su netikėta situacija.

Kitą dieną klaida buvo ištaisyta, tačiau planai atiteko ne tiems žaidėjams, kurie buvo tikri, jog planai garantuotai atiteks jiems, o kitiems žaidėjams, atsitiktinai užpuolusiems natarų gyvenvietes.

Kas kaltas ir kokie buvo LT administracijos veiksmai?
Įvyko techninė klaida serveryje. Serverių techninį tvarkymą (tame tarpe ir raundo pabaigos tvarkymą) atlieka Travian Games GmbH darbuotojai Vokietijoje.

Sužinoję apie klaidą, mes iš karto susisiekėme su techniniais darbuotojais, kurie rado klaidą ir ištaisė ją. Apie tai buvo viešai pranešta visiems serverio žaidėjams žaidimo pranešimu bei atsiprašyta jų.

Taip pat mes iš karto kreipėmės į projekto vadovybę dėl serverio sugrąžinimo – kad būtų atstatyta padėtis, kai gyvenvietės su planais atsirado serveryje, kaip ir prašė dalis žaidėjų. Tačiau atsakymas buvo neigiamas: tokiais atvejais serverio grąžinimas nedaromas, tam nėra pakankamų prielaidų.

Kodėl vadovybės sprendimas buvo toks?
Serverio grąžinimas galimas tik tuo atveju, kai žaidimo eiga yra sulaužyta tiek, kad tęsti žaidimo neįmanoma. Šiuo atveju uždelsimas su statybos planais buvo nenumatytas, tačiau nesulaužė normalios žaidimo eigos. Įvykis vienodai paveikė visus serverio žaidėjus ir niekam nesuteikė tyčinių privalumų.

Travianas yra strateginis žaidimas. Tiek kariniame žaidime, tiek realiam karui vykstant, niekas nėra apsaugotas nuo nenumatytų įvykių, ir vykdant karines operacijas niekam nėra garantuota sėkmė.

Kas bus toliau?
Žaidėjų buvo siūlomos šios išeitys:
a) Padaryti „roll-back“ – serverio sugrąžinimą.
Šis variantas netiko dėl prieš tai minėtų priežasčių.

b) Išdalinti planus žaidėjams, kurie galėjo juos gauti jei klaida nebūtų įvykusi.
Mes negalime tiesiogiai įsikišti į žaidimą, atimti planus iš vienų žaidėjų ir atiduoti kitiems. Tai būtų blogiausia išeitis, kuri tikrai sulaužytų žaidimo procesą.

c) Laikyti įvykusį uždelsimą su planais „force majeure“ – nenugalimos jėgos veiksniu – ir prisiderinti prie susiklosčiusių aplinkybių.
Apsvarsčius visus „už“ ir „prieš“, tenka rinktis pastarąjį variantą. Gaila nepavykusių sumanymų, prarastų karių, tačiau rimti strategai pasižymi būtent tuo, kad sugeba susigaudyti staiga pasikeičiant aplinkybėms.

Mes tikimės, kad daugiau staigmenų nebus. Norime pabrėžti, kad Lietuvos Traviano administracija visada yra Lietuvos žaidėjų pusėje. Mums neretai tenka atstovauti ir ginti mūsų žaidėjų interesus, ir, nors šie atvejai nėra viešai skelbiami, nemažai žaidėjų galėtų tai patvirtinti.

Pabaigai turiu pasakyti dar kelis žodžius. Tiek forume, tiek laiškuose administracijai, išreiškiamos skirtingos emocijos. Atsiranda žaidėjų, kurie grasina paduoti į teismą arba fiziškai susidoroti su mumis. Pastebėjome (beje, ne pirmą kartą,) šmeižiančius komentarus nevykusių žaidėjų interneto dienuoraščiuose. Ką gi, yra skirtingų žmonių ir skirtingų siekių. Vieni nori maloniai žaisti ir bendrauti, kitus domina skandalai ir intrigos. Vieni džiaugiasi tuo, kad turime tokį projektą lietuvių kalba, kiti piktdžiugiauja, kai iškyla sunkumai, kurie didžiaja dauguma sąlygoti objektyvių aplinkybių ar LT administracijos nevaldomų veiksnių. Norime padėkoti tiek vieniems, tiek kitiems: vardan pirmųjų egzistuojame ir stengiamės tobulėti, pastarieji padeda mokytis iš savo bei svetimų klaidų.

Linkime visiems gero ir malonaus žaidimo,

Pagarbiai,
Travian.lt administratorius ir komanda
vartotoju teises - (Anonymous) - Oct. 26th, 2008 09:00 pm (UTC) - Expand
(Anonymous)
Oct. 27th, 2008 05:56 am (UTC)
Konis
Zaidziau tribal wars , bet draugas pasiule Traviana. Uzsiregistravau i s3 (nes ten draugas buvo isiregines)ir pradejau zaisti. Po 14 atejo reidu metas . Buvo mazdaug taip :

26 puolimas per : 14:23

Poto nebetai reidino , poto paskelbe kad atsirado natarai (narvarai) ir t.t.
Poto atsijado bugai ir sujauke zaidima. 9 manesiu triusas buvo sujauktas bugu.
Ar traviano administracija bando bugus istaisyt? Ne
Ar ledzia pasiteiraut apie bugus? Ne
Ar banina tuos kurie teiraujasi? Taip
As sakau : Metam nx traviana!
mototarka
Oct. 27th, 2008 07:27 am (UTC)
Žiūrint iš šalies
Na kam gi netiesą sakyti? ;)

Ar traviano administracija bando bugus istaisyt?
- Kiek supratau Traviano administracija negali bugų taisyti. Jei tikėti tuo, kas parašyta http://rokiskis.livejournal.com/27430.html?thread=510246#t510246 , programinė klaida buvo ištaisyta 2008-10-25.

Ar ledzia pasiteiraut apie bugus?
- Jei tikėt, kad tą patį http://rokiskis.livejournal.com/27430.html?thread=510246#t510246 parašė Travian administracijos atstovas, tai jie ne tik leidžia užduoti klausimus, bet ir išsamiai į juos atsako.

Ar banina tuos kurie teiraujasi?
- Aš travian nežaidžiu, bet užmetęs akį į konferenciją mačiau ne vieną ir ne du neištrintus normaliai užduotus klausimus, kurių atsakymų niekas neištrynė. Ištrintų negaliu komentuoti, nes nemačiau.

Metam nx traviana!
- Realiai tai įvykus tokio dydžio programinei klaidai, LT Travian administracija padarė ką galėjo. O galėjo iš esmės ne tiek jau daug - informuoti žaidimo kūrėjus apie įvykusias klaidas ir pasiūlyti sprendimo variantus. Tokiame žaidime, kaip travian sprendimus apie žaidimo būsenos atstatymą reikia priimti labai greitai, t.y. per kelias valandas po to kai buvo sužinota apie programinę klaidą. Praėjus trims dienoms "atsukti laiką", mano supratimu, yra tikrai netikslinga. Traviano kūrėjai sužinoję apie klaidą nusprendė, kad tai, kas įvyko, yra nepakankamas pagrindas, kad laikas būtų atsuktas. Kaip matau, daliai žaidėjų atrodo kitaip. Tame ir yra pagrindinis konfliktas. Kas jame praktiškai teisus, negaliu atsakyti, nes man trūksta žinių apie žaidimą ir tai kiek tai sujaukė žaidimo balansą. Galiu pasakyti tik tiek, kad iš šono žiūrint Lietuvos žaidimo administracijos kaltės tame nesimato. Jei jaučiatės labai nuskriausti pradžioj parašykit oficialų laišką Travian GmbH su konkrečiais pagrindimais ir reikalavimais. Jei tai taip rimta, kaip nupiešė rokiskis, tai laišką siųsčiau e-mailu IR tą patį registruotu paštu. Peticijos internete yra nulio vertos. O jei reikalas nueitų iki teismų, kaip kažkas svajoja, tai visų pirma turėtų patekti į Vokietijos teismus, vartotojoteises.lt, kaip kažkas siūlė, tame visai nepadės.
Re: Žiūrint iš šalies - rokiskis - Oct. 27th, 2008 08:15 am (UTC) - Expand
Re: Žiūrint iš šalies - mototarka - Oct. 27th, 2008 08:54 am (UTC) - Expand
Re: Žiūrint iš šalies - rokiskis - Oct. 27th, 2008 09:09 am (UTC) - Expand
Re: Žiūrint iš šalies - (Anonymous) - Oct. 27th, 2008 04:36 pm (UTC) - Expand
nemunas
Oct. 27th, 2008 07:34 am (UTC)
nuoširdžiai džiaugiuosi, kad jau antrus metus mano laiką suvalgo realaus namo statybos...
mototarka
Oct. 27th, 2008 07:42 am (UTC)
Linkiu, kad natarai, ar kaip ten jie, neateitų jo sugriauti. ;)
(no subject) - rokiskis - Oct. 27th, 2008 08:16 am (UTC) - Expand
rokiskis
Oct. 27th, 2008 05:11 pm (UTC)
Taigi, cirkas tęsiasi. Vokiška Travian valdžia teikėsi atrašyti vienam iš mūsų. Atsakymo į paskutinį laišką dar negauta:


Hello,

I expected different answer's, but not as sarcastic as this one. Just a spit in my face, as well as many other players. Where do you see blackmailing???
Try to explain how "nothing happened" to those players
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?LTs3

Have a good day,
Sigis

P.S. definatly this is the last time I'm playing travian.


--- On Mon, 10/27/08, Agge <agge@travian.org> wrote:

From: Agge <agge@travian.org>
Subject: Re: [Fwd: s3.travian.lt situation]
To: EMAIL-ADDRESS-REMOVED@yahoo.com
Date: Monday, October 27, 2008, 3:56 AM

Hello,

with blackmailing you get nothing.
Nothing happend on your server which is not according to our Rules of
the Game, nor
our Terms & Conditions.

Best Regards
------------------------------
Agge, Community Manager Travian

Please keep whole conversation attached to make sure we can help you
fast and properly.

Bitte den gesamten eMailverkehr angeha"ngt lassen um sicher zu stellen,
da? wir schnell und gut helfen ko"nnen.
------------------------------
Am 25.10.2008 um 10:17 schrieb Siegfried Mu"ller:-------- Original-Nachricht --------
Betreff: s3.travian.lt situation
Datum: Fri, 24 Oct 2008 12:24:40 -0700 (PDT)
Von: Remontas Apdaila <email-address-removed@yahoo.com>
Antwort an: EMAIL-ADDRESS-REMOVED@yahoo.com
An: mail@traviangames.comDear Sirs,

Thank you for wanderfull Travian game. Let me introduce in short. I'm
one of the
Travian players from Lithuania, currently playing on htt://
s3.travian.lt.

I'm writing to you because we, travian players, have
seriouse situation
in our s3.travian.lt server and seems lithuanian administration is not
able (or don't want) to solve the problem.

I will write in short what happened. All server players were informed by
server administration about building plans appearing on server. Of
corse,
many top players after they saw WW building plans send their troops to
take
those plans. But for unknown reason players was not able to get the
plans - no one
on in the server that time. Village's with plans were blocked
yesterday about
10 o'clock morning till 23 o'clock evening. Players lost their troops
killing natars, but hero's didn't take the plans. Suddenly, server
administration
unblocked Natars villages and second time announced building plans are
on server.
Situation where anyone without army was able to take any plan
from any natars village. Exept those players who spend nights on
planing
and
killing natars, becouse Hero's was on the way back home.

Many s3 server players are very unsatisfied about this situation and
we think
this is NOT fear game as it should be. Players suggest two options
to solve the problem:
1. Rolling the game before WW building plans appears.
2. To study server log's to find out who should receive building plan
- player who killed
natar's and didn't lost a hero, and did this first.

Many top players pay the money for playing Travian Game and in
Lithuanian Travian forum
we have discution about this under Rights Protection
Authorities,
becouse players, who buy sevices from your company (computer game in
this case)
didn't get expected value. This is consumer right's violation and
prohibited by
Rights Protection Law in Lithuania.

We still hope for fair play, as Travian should be. Hope You will able
to solve the
problem
as soon as possible.

Thank you,

Sigitas
a.k.a "Sigiz" in s3.travian.lt

IKATVP alliance
Mafia alliance
LGN alliance
IKLGNM alliance
JG alliance
NE alliance

and many more..--
Siegfried Mu"ller
Gescha"ftsfu"hrer / CEO

Travian Games GmbH
Wilhelm-Wagenfeld-Str. 22
80807 Mu"nchen

HRB Mu"nchen: 173511
Gescha"ftsfu"hrer: Siegfried Mu"ller
USt-IdNr.: DE246258085
+++

Arbeit muss Spass machen!
Spass am Erfolg?

www.traviangames.com/jobs
mototarka
Oct. 27th, 2008 05:32 pm (UTC)
Reikia pripažinti, kad tas lietuvis, kuris rašė naglai elgiasi. Rizikuoju būt nepopuliarus, bet sutinku su vokiečio atsakymu. Ne grąsinimais reikia spręsti tokias problemas. Kaip šauksi, taip ir atsilieps.
(no subject) - (Anonymous) - Oct. 27th, 2008 08:07 pm (UTC) - Expand
(no subject) - mototarka - Oct. 28th, 2008 08:35 am (UTC) - Expand
(no subject) - rokiskis - Oct. 28th, 2008 06:14 am (UTC) - Expand
(no subject) - (Anonymous) - Oct. 28th, 2008 07:36 am (UTC) - Expand
(no subject) - rokiskis - Oct. 28th, 2008 07:41 am (UTC) - Expand
(no subject) - (Anonymous) - Oct. 28th, 2008 07:43 am (UTC) - Expand
(no subject) - rokiskis - Oct. 28th, 2008 09:33 am (UTC) - Expand
gerasirdis
Oct. 28th, 2008 04:54 pm (UTC)
Nerealiai
Jo, kažkada pats žaidžiau tokį e-mail'u žaidžiamą "stars!", tai po to nusprendžiau, kad žaisti žaidimus kurie nepasibaigia tą patį vakarą yra nx nesąmonė ir tiek. Koks idomumas, kai po pusmečio trečdaliui žaidėjų nusibosta?

Bet idėja kad mokėdamas realius pinigus gali įgyti konkurencinį pranašumą, tai mano akim žiūrint yra iš viso kažkokia dvasinė masturbacija. Čia kaip šachmatais žaisdamas už 50 litų dar vieną bokštą nusipirktum... Ir po to šitaip pasiekta pergalė tau teiktų moralinį pasitenkinimą?

(provokuoju) Sakyč, kad jei mokėdami pinigus tikėjotės laimėt, tai visi esat luzeriai ir man jūsų visai negaila.
rokiskis
Oct. 28th, 2008 07:32 pm (UTC)
Re: Nerealiai
Matai, pinigus mokančių žaidėjų yra daug. O pati žaidimo esmė - tai labai ilgos ir sudėtingos strategijos, kai ne pavienio žmogaus, o visos grupės (aljanso) ar net grupės aljansų (kai kada - virš 500 žmonių) veikla planuojama ilgam laikui (nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių) į priekį. Tokioj situacijoj gali turėti belenkiek pinigų, bet jie ne ką tepadės - viską lemia strategija.

O dėl pinigų - matai, žaidimas taip jau padarytas, kad tai yra mokamas žaidimas. Ne pinigai padeda laimėti, o neleisdamas pinigų, tiesiog negali patogiai žaisti. Tiesa, sutinku, kad Travian naudojamas apmokestinimo būdas, kai už pinigus duodami "privalumai" (tiesa, beveik visus juos galima pakeisti tiesiog papildomu žaidėjo laiku) - tai gan iškreiptas mechanizmas. Bet o ką daryt :-)

Re: Nerealiai - gerasirdis - Oct. 29th, 2008 02:43 pm (UTC) - Expand
Re: Nerealiai - rokiskis - Oct. 30th, 2008 06:32 am (UTC) - Expand
Re: Nerealiai - mototarka - Oct. 28th, 2008 07:33 pm (UTC) - Expand
Re: Nerealiai - rokiskis - Oct. 28th, 2008 10:58 pm (UTC) - Expand
rokiskis
Nov. 13th, 2008 09:38 pm (UTC)
Nagi, vat taip vat, užblokavo jau mane už rašinėjimus apie juos - http://rokiskis.livejournal.com/30686.html
(Anonymous)
Dec. 2nd, 2008 04:06 pm (UTC)
pirma travian administracija kovojo lietuvos zaidjeu naudai ,bet tiesiog vokieciai neleido paimti is kitu zaideju planu . vairuotojas uzmuse zmogu autoavarijoje tai jau nieko nepadarysi jo nebesusigrazinsi :) .
(no subject) - rokiskis - Dec. 3rd, 2008 12:56 am (UTC) - Expand
Page 1 of 2
<<[1] [2] >>
( 53 comments )

Latest Month

January 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Skaitliukas

Satire blogs
hit counter

Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars