Rokiškis (rokiskis) wrote,
Rokiškis
rokiskis

Emigracija iš LiveJournal

Taigi, kaip patarė ir sumentorino Skirtumas, kaip parodė pavyzdį Andrius Užkalnis, kaip padarė pavyzdį netgi seniausias lietuviškų internetų personažas Zbygniewas Piwacijus - migruoju iš čionai į visai kitur. Dabar mano adresas bus http://rokiskis.popo.lt - prašom nesididžiuoti, kaip sakant, ir apsilankyti.

Mano blogeriavimo įpročiai PoPo.lt susikurtame bloge liks seni, tie patys, kuriuos išsiugdžiau čia - ir siuntinėjimai, ir tolerancija kitų pasiuntimams. Dibilų nevirškinu ir nevirškinsiu. Straipsnius rašiau ir rašysiu. Taigi. Tiek vat.

Kas dar? LJ gal kažkiek ir lankysiusi, kad kitus paskaityt ir pakomentuot (deja, jau ir taip paskutiniu metu nespėju friendjuostės paskaityti, tad nežinau, kiek dažnai čia gausis ateityje), bet būtent šis blogas liks daugiau nepalaikomas. Nebent tik įdėsiu porą straipsnių su savo paties retrospektyvomis, skirtų daugiau pačiam sau.

Tai tiek vat. O šiaip... Labai džiaugiuosi, susipažinęs su daugybe nuostabių žmonių būtent per LJ - negaliu visų pavardinti, negaliu net bandyti, nes labai daug. Būdavau šūdinai piktas, būdavau kartais gal ir tik šiaip piktas, dažnai - ciniškas, neretai - durnas, bet nuolat džiaugiausi tuo, kad yra žmonės, kurie man įdomūs. LJ yra neįtikėtinai didelė įdomių ir protingų žmonių koncentracija, kaip niekur kitur internete, bent jau tarp lietuviškų puslapių. Išties būtent tai man nuolat buvo didžiausiu stabdžiu, trukdžiusiu perkelti savo blogą kur nors kitur. Ir dabar man būtent tai yra didžiausias, skausmingiausias dalykas.

Jūs esate nuostabūs, išskirtiniai ir absoliučiai nepakartojami. Ir taip, aš žinau, kad mano blogas čia buvo įdomus vien dėl komentarų, kuriuos rašydavote JŪS. Bet juk laikas kažką keisti, tad kaip ten bus ar nebus, šoku į naujus vandenis, o ten jau matysim :-)
Tags: blogai, livejournal, lj, migracija
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 40 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →